Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

 Василь Голянич - представник Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 10.02.2020 року по 16.02.2020 року на території Славутського району зареєстровано 509 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  6 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 1 – вбивство, 3 - крадіжи, 1 – тілесні ушкодження. За тиждень складено 42 адміністративних протоколи. Загалом притягнуто до відповідальності по району 34 особи.  

Віктор Іващук  – головний  лікарь КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 232  хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  36  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  218  хворих, проведено 36 оперативних  втручань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 49 хворим. Позаштатних ситуацій не було.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1029  безробітних громадянина, з них 554 - сільське населення. 921  громадян отримує допомогу по безробіттю.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Богдан Маршук наголосив на необхідності  злагодженої співпраці задля досягнення максимальних результатів

Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4179 | Переглядів: 228Дата публікації: 14:23 17.02.2020