Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  5 лютого в с. Комарівка сталася  пожежа житлового будинку. Причина пожежі  - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Пожежу локалізовано, ніхто не постраждав.  9 лютого рятувальники сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій врятували косулю, що провалилася під лід на водоймі с. Стригани.

 Василь Голянич - представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 03.02.2020 року по 09.02.2020 року на території Славутського району зареєстровано 55 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  7 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 4 - крадіжи, 1 – тілесні ушкодження, 2 – виявлення опізнаного трупа. За тиждень складено 24 адміністративних протоколи. Загалом притягнуто до відповідальності по району 16 осіб.  

Віктор Іващук  – головний  лікарь КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 254  хворих. Четверо хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  34  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  223  хворих, проведено 35 оперативних  втручань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 48 хворим. Позаштатних ситуацій не було.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що станом на 10 лютого, рівень захворюваності на ГРВІ та ГРИП перевищив  епідеміологічний поріг у м. Славута, с. Крупець, с. Ганнопіль. У даних населених пунктах призупинено навчальний процес. Всього захворіло 578 осіб, , з них 404 дитини, особливо ураженою віковою групою є діти віком 5 – 14 років. Показник захворюваності на 100 000 населення становить 901,94   та перевищує пороговий рівень на 45,20 % (епідемічний поріг дорівнює 621,14).

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1008  безробітних громадянина, з них 540 - сільське населення. 907 громадян отримують допомогу по безробіттю.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду
Альбом: Проведено щотижневу нараду
Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4166 | Переглядів: 152Дата публікації: 15:15 10.02.2020