Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

 Василь Голянич - представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 27.01.2020 року по 02.02.2020 року на території Славутського району зареєстровано 66 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  6 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 2 - крадіжи, 1 – незаконний вилов риби, 1 – розбій, 2- тілесні ушкодження.

Віктор Іващук  – головний  лікарь КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 234  хворих. Четверо хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  43  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  213  хворих, проведено 30 оперативних  втручань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 50 хворим. Позаштатних ситуацій не було. Триває підготовка закладу до підписання угоди з НСЗУ.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що станом на пʼятницю, 31 січня, рівень захворюваності на ГРВІ та ГРИП не перевищував епідеміологічний поріг. Яка ситуація щодо захворюваності на сьогодні наразі зʼясовується. У разі зростання хворих на ГРВІ із обмежувально-запобіжних заходів на нараді було обговорено «точкове» закриття освітніх закладів на карантин, тобто в першу чергу тих шкіл, де епідемпоріг буде перевищено.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1004  безробітних громадянина, з них 540 - сільське населення. 900 громадян отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги за січень становить 3224.

Мар'яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що у зв’язку із зміною тарифів на комунальні послуги працівниками управління щомісячно проводяться перерахунки пільг та субсидій населенню. Місячна потреба в коштах на пільги та субсидії населенню Славутського району 3 млн. 500 тисяч.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4150 | Переглядів: 350Дата публікації: 11:41 03.02.2020