Засідала громадська рада
Засідала громадська рада

Поділитися новиною:

Засідала громадська рада

23 січня відбулося чергове засідання громадської ради при Славутській райдержадміністрації.

 На засіданні були присутні члени громадської ради.  Крім членів дорадчого органу у роботі ради взяли  участь: керівник апарату  райдержадміністрації Ігор Крутенчук, голова Славутського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Бондарчук, керівник районного спеціалізованого лісокомунального підприємства  «Ліс» Ігор Козирацький,  мисливствознавець Славутського району  Микола Караван.

Першим заслухали  питання про роботу Фонду соціального страхування. По даному питанню виступив голова Славутського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Бондарчук. Сергій Іванович зазначив: «У серпні 2017 року об’єднались два фонди: Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.  На обліку у відділенні станом  на 1 січня 2020 року перебуває 236 осіб, в.т.ч 211 потерпілих, що отримали травму на виробництві та 25 членів їх сімей , 112 інвалідів (в т.ч.  І гр. -5, ІІ гр. – 21, ІІІ гр. – 86), 25 переселенців». Надалі керівник фонду розповів про кошти, що були виплачені  Фондом та санаторні путівки, що надавались.

Про розвиток мисливського господарства на Славутчині розповів мисливствознавець Славутського району  Микола Караван. Зокрема, Микола Ігорович зазначив, що одне з завдань, яке господарство ставить перед собою -  збереження оптимальної кількості тварин,  створення для них сприятливих умов  та проведення  контролю за дотриманням правил відстрілу мисливської фауни.  Загальна площа угідь мисливського господарства Славутського району  складає 16 000 га. (4500 га заповідні ділянки). Рентабельність господарства у 2019 році склала 52 відсотки. Надалі Микола Ігорович розповів про розвиток мисливського господарства Славутського району.

Про роботу районного спеціалізованого лісокомунального підприємства  «Ліс» розповів керівник підприємства Ігор Козирацький. Ігор Миколайович зазначив, що ведення лісового господарства районним спеціалізованим лісокомунальним підприємством «Ліс» здійснюється  з дотриманням правил та норм чинного законодавства. З метою лісовідновлення підприємством  у 2019 році проведено посадку лісу на площі  27 га., здійснюється реалізація лісопродукції непаливних видів  через біржові торги (аукціон), проводиться  велика робота з охорони лісу від пожеж, розробляються інвестиційні проекти, які дозволять в майбутньому залучити інвестиції для будівництва ліній з переробки низькосортної деревини у щепу з подальшим виробництвом паливних брикетів та пелет. Планується  запровадження електронного  обліку деревини,  

Члени громадської ради мали можливість задати питання виступаючим та отримати відповіді на всі питання,  що цікавлять громадськість.

Крім того, члени громадської ради обговорили зміни, що відбуваються у зв’язку із реформуванням закладів охорони здоров’я  вторинного рівня, які надають спеціалізовану допомогу та висловили стурбованість, що відтепер стоматологічна допомога включатиме лише надання планової і невідкладної стоматологічної допомоги дітям та  надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим.

Альбом: Засідала громадська рада
Альбом: Засідала громадська рада
Альбом: Засідала громадська рада
Альбом: Засідала громадська рада
Альбом: Засідала громадська рада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4137 | Переглядів: 46Дата публікації: 16:24 24.01.2020
Версія для слабо- зорих