Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що тиждень пройшов спокійно без надзвичайних ситуацій.

 Василь Голянич - представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 20.01.2019 року по 26.01.2019 року на території Славутського району зареєстровано 51 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події.  9 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 5 - крадіжи, 1 –  незаконна порубка дерев,  2 – злочини відносно працівниквів поліції, 1 – тілесні ушкодження.

 Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 248  хворих. Троє хворих знаходиться в реанімації. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  215  хворих, проведено 24 оперативних  втручання.  Підприємство працює у напрямку щодо підписання угоди з НСЗУ.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що на попередньому тижні зросла кількість дітей, що захворіли на ГРВІ, Рівень захворюваності на ГРВІ не перевищує порогового. Випадків захворюваності на ГРИП А на Славутчині не зареєстровано.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 991 безробітний громадян, з них 532 - сільське населення. 859 громадян отримують допомогу по безробіттю.

Мар'яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що у зв’язку із зміною тарифів на комунальні послуги працівниками управління щомісячно проводяться перерахунки пільг та субсидій населенню. Місячна потреба в коштах на пільги та субсидії населенню Славутського району 3 млн. 500 тисяч.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4136 | Переглядів: 174Дата публікації: 11:36 27.01.2020