Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  16 січня у селі Головлі сталася пожежа житлового будинку. Внасліддок пожежі вогнем знищено:  покриття на площі 15 метрів квадратних, перекриття на площі 2 метра квадратних. Причина пожежі: порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

 Представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 13.01.2019 року по 19.01.2019 року на території Славутського району зареєстровано 49 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  5 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 3 - крадіжи, 1 – ДТП, 1 незаконна порубка дерев.

Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря КП «Славутська ЦРЛ» повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 193  хворих. Двоє хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  29  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  204  хворих, проведено 24 оперативних  втручання. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 65 хворим. Готуємось до підписання угоди з НСЗУ.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 972 безробітних громадян, з них 517 - сільське населення. 884 громадяна отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги за грудень становить 3500.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4112 | Переглядів: 179Дата публікації: 13:46 20.01.2020