Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  7 січня у селі Головлі в результаті короткого замикання електромережі сталася пожежа житлового будинку.

 Василь Голянич - представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 06.01.2019 року по 12.01.2019 року на території Славутського району зареєстровано 54 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події.  6 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 3 - крадіжи, 1 – грабіж, 1 – розгляд заяви про неправомірні дії управління Держгеокадастру в Славутському районі,  1 – упізнаний труп.

Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря КП «Славутська ЦРЛ» повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 193  хворих. Троє хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  34  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  152  хворих, проведено 13 оперативних  втручань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 75 хворим. Готуємось до підписання угоди з НСЗУ.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 960 безробітних громадян, з них 515 - сільське населення. 859 громадян отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги за грудень становить 3500.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

По закінченню наради діти привітали її учасників з новорічними святами щедрівками.Віншуючи держслужбців, щедрівники за традицією «засіяли» всіх зернами добра, щастя, здоров’я. 

 

Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4099 | Переглядів: 218Дата публікації: 13:12 13.01.2020