Засідання комісії ТЕБ та НС
Засідання комісії ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 27 грудня, під головуванням очільника райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У ході засідання було розглянуто питання про стан створення та накопичення  місцевих матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення непрацюючого населення, працівників підприємств, установ та організацій засобами захисту органів дихання та та організація діяльності постів РХС. Обговоривши  питання комісія прийнялп рішення:

1. Інформацію з зазначеного питання взяти до відома.

2. Рекомендувати сільським головам:

2.1. Забезпечити накопичення в сільських  радах матеріальних резервів в обсягах, достатніх для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на відповідних територіях.

2.2. Передбачити на 2020 рік кошти для формування резервних фондів та фінансування заходів з поповнення матеріальних резервів.

3. Сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації:

3.1. Вживати заходи щодо поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Славутському районі.

Про стан виконання заходів цивільного захисту в районі та ОТГ виступив голова райдержадміністрації  Богдан Маршук. Зокрема, він зазначив, що протягом 2019 року забезпечено роботу спеціалізованих служб цивільного захисту, вживалися заходи з попередження найбільш вірогідних надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (льодоходу, весняної повені та дощових паводків, пожеж у весняно-літній період, епідемій у літній період, експлуатації об’єктів життєзабезпечення у зимовий період тощо).

Органами управління цивільного захисту всіх рівнів вживалися заходи щодо своєчасного надання об’єктивної інформації про виникнення надзвичайної ситуації, проводилася робота з підготовки керівного, командно-начальницького складу та інших фахівців у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області, виконання Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Славутському районі на 2015-2019 роки. Надзвичайних ситуацій на території району у 2019 році не виникало

Про підсумки роботи та виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації у 2019 році виступив голова райдержадміністрації  Богдан Маршук.

Богдан Петрович відмітив, що протягом  звітного періоду було проведено 8 засідань, з них 3 позапланових. Всього розглянуто 30 питань.

Розглянуті питання стосувалися забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території району, стану готовності до роботи в осінньо-зимовий період, під час літнього та пожежонебезпечного періоду, інше.

На засідання запрошувалися члени комісії, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Кожне засідання комісії оформлювалося протокольним рішенням, яке доводилося до виконавців.

Що стосується стану виконання рішень комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації, то варто відмітити, що в цілому, рішення комісії виконуються.

Проте інформація про виконання рішень комісії виконавцями до райдержадміністрації не надається, або надається із порушенням термінів.

Крім того члени комісії розглянули План роботи комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації на 2020 рік.

 

 

 

 

 

Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4079 | Переглядів: 201Дата публікації: 14:42 27.12.2019