Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

Сьогодні відбулася чергова тридцять четверта сесія Славутської районної ради сьомого скликання

Провівів засідання голова районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  голови ОТГ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. 

Перед початком сесії з нагоди Дня працівників архівних установ голова районної ради Леонід Радзивілюк та голова райдержадміністрації Богдан Маршук  привітали із професійним святом та вручили Грамоту завідувачу  Славутського районного трудового архіву  Левунець Олені Василівні.

У ході пленарного засідання було розглянуто 10  питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях районної ради.

Першим питанням депутати  затвердили головний фінансовий документ наступного, 2020 року.

В ході засідання було також заслухано  звіт про  виконання Програми розвитку трудового архіву на 2016 -2020 роки у 2019 році, внесено зміни до даної програми та прийнято  рішення про перейменування Славутського районного  трудового архіву в Об'єднаний трудовий архів територіальних громад Славутського району.

Крім того, депутати затвердили Програму розвитку КП «Славутська ЦРЛ» в новій редакції;  кошторис  витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату та розглянули ряд майнових питань.

Із усіма рішеннями Славутської  районної  ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті Славутської районної ради: http://slrada.org.ua/rishennya-rajonnoi-radi/

 

Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4071 | Переглядів: 375Дата публікації: 15:01 24.12.2019