Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук та голова районної ради Леонід Радзивілюк провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  в результаті необережного поводження з вогнем протягом тижня сталося три  пожежі. 19 грудня у селі Гориця – пожежа житлового будинку. 19 грудня – пожежа житлового будинку у селі Миньківці. 21 грудня – пожежа дровника у селі Варварівка. Пожежі локалізовано, жертв немає.

 Представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 16.12.2019 року по 22.12.2019 року на території Славутського району зареєстровано 69 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  7 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 2-крадіжка, 1 – незаконна порубка дерев, 3 – тілесні ушкодження,  1 – самогубство. Вибори депутатів Улашанівської сільської ради (22 грудня)  пройшли без надзвичайних ситуацій.

Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря КП «Славутська ЦРЛ» повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 240  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  33  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  212  хворих, проведено 28 оперативних  втручань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 22 хворим.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 869 безробітних громадян, з них 450 (сільське населення).  

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформувала, що перераховано кошти на житло для чотирьох дітей-сиріт. 7 грудня Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня» жительці села Бачманівка Славутського району. Сформовано реєстри по пільгам та субсидіям.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4069 | Переглядів: 178Дата публікації: 11:45 23.12.2019