Тиждень права триває
Тиждень права триває

Поділитися новиною:

Тиждень права триває

В рамках проведення тижня права службою у справах дітей спільно з Славутським відділом поліції 13 грудня 2019 року в Улашанівському НВК для учнів 9-11 класів проведено виступ на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність», «Домашнє насильство та булінг», в Перемишельському НВК для батьків учнів – «Відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків».

Учнів ознайомили з видами насильства, проявами булінгу, відповідальністю за вчинення даних видів правопорушень. В ході заходу діти дізналися, що необхідно робити у випадку насильства в сім’ї, булінгу та куди звертатися за допомогою.

Батькам розповіли про обов’язки щодо виховання та розвитку дітей. Наголошено про те, що вони зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім'ї та родини, свого народу, піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя, поважати дитину. Також батькам наголосили на тому, що їм заборонено будь-які види експлуатації дітей, фізичні покарання дітей, а також застосування покарання інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.

 

                                                                     Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4061 | Переглядів: 173Дата публікації: 15:50 13.12.2019