Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно без надзвичайних ситуацій. Лише 11 грудня надійшов дзвінок з Хоровецької сільської ради, що в лісі виявлено вибуховий пристрій. Як виявилось це була міна часів ІІ Світової війни. В результаті оперативних дій відповідних служб міну було знешкоджено.

 Василь Голянич - представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 09.12.2019 року по 15.12.2019 року на території Славутського району зареєстровано 91 заява та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події.  8 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 5 - крадіжок, 1 – грабіж, 1 – самовільне зайняття споруди, 1 – упізнаний труп.

Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 231  хворий. П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  35  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  133  хворих, проведено 35 оперативних  втручання. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 57 хворим.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 802 безробітних громадян, з них 409 - сільське населення. 703 громадянина отримують допомогу по безробіттю.

Валентина Бражук – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації доповіла, що заклади освіти та культури району готуються до святкування Дня Святого Миколая.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: нарада 16.12.2019
Альбом: нарада 16.12.2019
Альбом: нарада 16.12.2019
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4060 | Переглядів: 165Дата публікації: 10:21 16.12.2019