Привітали ветерана з ювілеєм
Привітали ветерана з ювілеєм

Поділитися новиною:

Привітали ветерана з ювілеєм

9 грудня виповнилось 95 років жителю села Колом’є Іванюку Борису Герасимовичу.

З цією ювілейною датою іменинника прийшли привітали заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк,  заступник голови Крупецької ОТГ Любов Ліпська, староста Полянського старостинського округу Костянтин  Шатковський,  голова районної ветеранської організації Анатолій Новак.

Вітаючи з Днем народження шанованого ювіляра, гості вручили Вітальну адресу зa підписом  голови районної ради та голови райдержадміністрації, квіти та подарунки. У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк  висловив сердечну вдячність ветерану за героїзм, побажав міцного здоров’я, миру та довгих років життя, пошани від людей і в такому родинному затишку відсвяткувати ще  не один ювілей.

Після вітань посадовці поспілкувалися з ювіляром та його сім’єю. Борис Герасимович   поділалася спогадами про важкі буремні роки, особисті моменті життя  та історіями про його бойових товаришів.

Народився Борис Герасимович в селі Колом’є в селянській сім’ї. У 1939 році закінчив 9 класів Кривинської школи.

В 1944 році  був призваний в армію і відправлений на оборону Тернополя. Був поранений.  Після війни працював в колгоспі ім. Куйбишева в с. Полянь, в 1973 році очолив огородню бригаду даного колгоспу, яка  була передовою та пропрацював  у колгоспі до пенсії.  Незважаючи на свій поважний вік Борис Герасимович веде активну громадксьу діяльність, опікується ветеранами, до сьогоднішнього часу очолює Полянську ветеранську організацію з часів її сворення.

Альбом: Привітали ветерана з ювілеєм
Альбом: Привітали ветерана з ювілеєм
Альбом: Привітали ветерана з ювілеєм
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4047 | Переглядів: 208Дата публікації: 09:36 10.12.2019