Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно без надзвичайних ситуацій.

 Представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 2.12.2019 року по 09.12.2019 року на території Славутського району зареєстровано 69 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  6 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 2 - крадіжки, 1 – тілесні ушкодження, 1 – незаконна вирубка дерев, 2 – неопізнаний труп.

Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 207  хворих. двоє   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  28  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  167  хворих, проведено 22 оперативних  втурчання. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 42 хворим.

Михайло Грицик -  начальник  відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   інформував, що в агроформуваннях району закінчено збір сої та кукурудзи.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 724 безробітних громадянина, з них 393 (сільське населення).  

Алла Малищук - начальник Славутського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області інформувала, що у зв’язку з підвищенням з 01 грудня прожиткового мінімуму було перераховано пенсії. Мінімальна пенсія для осіб, які втратили працездатність збільшилась з 1564 грн до 1638 грн відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4044 | Переглядів: 236Дата публікації: 14:56 09.12.2019