Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  23 листопада в селі Губельці відбулася пожежа житлового будинку.  Завдяки оперативним  діям бійців ДСНС пожежу вдалося локалізувати  не допустивши поширення вогню на господарчі споруди. Ймовірна причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Загиблих та травмованих на місці пожежі не виявлено.

 Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 206  хворих. Троє   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  24  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  186  хворих, проведено 26 оперативних  втручань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 23 хворим.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  триває підготовка до зими. Підготовлено 4 одиниці техніки, заготовлено  1600т. протиожеледної суміші.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 724 безробітних громадян, з них 354 (сільське населення).   Розмір середньої  допомоги  по безробіттю  складає 3694 грн..

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в агроформуваннях району завершено  збір сої  (врожайність 26 ц/га) та практично кукурудзи (врожайність 84.9 ц/га.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4031 | Переглядів: 260Дата публікації: 14:36 02.12.2019