Зміни при призначенні житлових субсидій з жовтня 2019 року
Зміни при призначенні житлових субсидій з жовтня 2019 року

Поділитися новиною:

Зміни при призначенні житлових субсидій з жовтня 2019 року

Кабінет Міністрів України 20 жовтня 2019 року прийняв постанову № 878 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року і від 27 липня 2018 року № 1156», якою спрощено умови призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян.

Зокрема, надано можливість призначення житлової субсидії дитячим будинкам сімейного типу (далі - ДБСТ) на понаднормову площу житла. Також при призначенні житлової субсидії  ДБСТ не буде враховуватись матеріальна допомога, яка виплачується за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів та стипендія на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, а також придбані ДБСТ транспортні засоби.

Під час призначення житлової субсидії не будуть враховуватись доходи одного з подружжя, якщо обом більше 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищах міського типу, у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Субсидія військовослужбовцям призначатиметься без отримання інформації про сплату ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також, в разі наявності причепа, з дати випуску якого минуло менше 5 років, домогосподарство матиме право на субсидію.

Проте, слід зазначити, що дані зміни застосовуються при визначенні права на призначення житлової субсидії вказаним категоріям громадянам після набрання чинності постанови (чинна з 22 жовтня 2019 року). Право осіб, яким субсидія призначена до набрання чинності постановою 878, не переглядається.

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

Славутської райдержадміністрації                                                                   Мар’яна Гринько

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4028 | Переглядів: 192Дата публікації: 10:43 02.12.2019