Добряче випив і пішов до суду!
Добряче випив і пішов до суду!

Поділитися новиною:

Добряче випив і пішов до суду!

Вироком Славутського міськрайонного суду засуджений 21-річний мешканець м. Славути до 3 років позбавлення волі із застосуванням ст. ст.75, 76 КК України - 1 рік іспитового строку.

24.11.2018, в нічний час, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, відчинивши незамкнені двері квартири у одній із багатоповерхівок в м. Славута, таємно проник в її середину, звідки викрав майно власника квартири, поки останній спокійно відпочивав після складного робочого дня.

Обвинуваченому настільки сподобалось проникати в чужі квартири, що сховавши попередньо викрадене майно, він повернувся до тієї ж багатоповерхівки і піднявшись поверхом вище, знову зайшов у незачинену на ключ квартиру, де був помічений жителем даного житла, який хотів його затримати на місці вчинення злочину. Однак, обвинувачений не розгубився і почав розмахувати ножем, який викрав у попередній квартирі, перед обличчя хлопця.

Вина обвинуваченого була повністю доведена й об’єктивно підтверджена  зібраними  і дослідженими в ході судового слідства доказами. Застосовуючи ст. 75 КК України (іспитовий строк) суд врахував, що обвинувачений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся у вчиненому, співпрацював зі слідством, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

 

 

 

Прокурор Шепетівської

місцевої прокуратури                                                                        О.Гнатко

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/4019 | Переглядів: 261Дата публікації: 13:46 28.11.2019