Профілактичні рейди та робота із батьками
Профілактичні рейди та робота із батьками

Поділитися новиною:

Профілактичні рейди та робота із батьками

Днями службою у справах дітей було проведено ряд профілактичних рейдів на території Берездівської та Улашанівської об’єднаних територіальних громад.

Обстежено умови проживання 28 дітей в 10 неблагополучних родинах, де батьки не створюють належних умов для проживання дітей, зловживають алкогольними напоями.

В ході обстеження умов проживання в двох родинах було встановлено, що попередньо проведена профілактично-роз’яснювальна робота із батьками, дала свої позитивні результати (в будинках чисто, в наявності приготовлена їжа, дитячий одяг та постільна білизна випрані).

З рештою батьків проведено профілактично-роз′яснювальну роботу, 3 батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та наголошено, що вони несуть відповідальність за життя та здоров′я своїх дітей. Адже саме від сім’ї, в цілому, залежить, яким буде становлення дитини та як складеться її доля, і обов’язок кожної родини створити належні умови для проживання дітей, дбати  про їх всебічний розвиток.

Крім того, обстежено умови проживання 16 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в 10 сім’ях опікунів, піклувальників. Умови проживання в таких сім’яз належні, діти забезпечені необхідними речами, опікуни використовують державну соціальну допомогу за призначенням.

 Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей.

 

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3991 | Переглядів: 161Дата публікації: 09:35 14.11.2019