Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно без надзвичайних ситуацій.

 Представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 4.11.2019 року по 10.11.2019 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події.  5 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 1-крадіжка, 2 – ДТПі, 2- раптова смерть.

Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 240  хворих. Троє   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  23  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  178  хворих, проведено 27 оперативних  втурчань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 73 хворим.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  ремонтні роботи проводяться згідно плану. Працюємо на ділянці дороги «Берездів - Модестівка» (біло щебенева суміш). Триває підготовка до зими. Підготовлено 4 одиниці техніки, заготовлено пісок та сіль.

Михайло Грицик -  начальник  відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   інформував, що в агроформуваннях району активно триває збір сої та кукурудзи.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  повідомив, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 601 безробітний громадянин, з них 250 (сільське населення).  215 громадян отримують допомогу по безробіттю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3985 | Переглядів: 266Дата публікації: 11:43 11.11.2019