До уваги споживачів,які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг
До уваги споживачів,які мають пільги на оплату
житлово-комунальних послуг

Поділитися новиною:

До уваги споживачів,які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 р. №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається  у грошовій формі. Існує два механізми отримання пільги у грошовій формі: готівкова і безготівкова.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг у грошовій безготівковій формі перераховуватимуться Міністерством соціальної політики України АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика.

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення до 15 жовтня 2019 р. на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у грошовій готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). У зв`язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику. У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.      

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

Начальника управління                                                                             Мар`яна Гринько

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3979 | Переглядів: 226Дата публікації: 13:22 07.11.2019