Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно без надзвичайних ситуацій.

 Представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 28.10.2019 року по 03.11.2019 року на території Славутського району зареєстровано 49 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.  2 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 1-крадіжка, 1 – незаконна вирубка лісу.

Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 220  хворих. Шестеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  34  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  170  хворих, проведено 31 оперативне  втурчання. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу  41 хворому.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  ремонтні роботи проводяться згідно плану. Триває підготовка до зими. Підготовлено 4 одиниці техніки, заготовлено пісок та сіль. На роботу у підприємство необхідний водій.

Михайло Грицик -  представник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в агроформуваннях району завершена посівна  (104,2 %), активно триває збір сої та кукурудзи.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 593 безробітних громадянина, з них 245 (сільське населення).  Розмір середньої  допомоги  по безробіттю  за жовтень склав 3543  грн..

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3969 | Переглядів: 215Дата публікації: 11:23 04.11.2019