Засідання колегії районної державної адміністрації
Засідання колегії районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 31 жовтня, під головуванням очільника районної державної адміністрації Богдана Маршука відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Згідно порядку денного першим звучало питання про підсумки економічного та соціального розвитку Славутського району за 9 місяців 2019 року. Інформував  присутніх по даному питанню перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник.

Зокрема він зазначив, що протягом січня – серпня реалізовано продукції на загальну суму 1472,1 млн. грн., що на  306,1 млн. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року, темп зростання становить 126,3 відсотка. За січень-серпень 2019 року обсяг реалізованої продукції у розрахунку на одиницю населення становить 51499,4 грн.

У порівнянні з відповідним періодом 2018 року збільшилось виробництво солоду світлого пивоварного, круп різних видів та меблів для ванних кімнат. Збільшились обсяги видобутку піску.

У районі успішно працює аграрна галузь. Усіма категоріями господарств посіяно сільськогосподарські культури на площі 46,4 тис. га.

Агроформуваннями району завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур (врожайність – 47,5 ц/га, валовий збір зерна – 53,8 тис. т). Врожайність озимої пшениці – 52,2 ц/га, озимого ріпаку  – 32 ц/га, соняшнику –  26,9 ц/га. Проводяться роботи зі збирання кукурудзи на зерно - врожайність становить 90,9 ц/га, та сої врожайність – 26,0 ц/га. Уже закладено основу під урожай 2020 року. Зокрема посіяно 4,1 тис.га озимого ріпаку та 7,8 тис.га озимих зернових культур. Спостерігається зменшення поголів’я великої рогатої худоби, але збільшення виробництва молока.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у вересні 2019 року становила 10444,7 грн. 

Найвищий розмір середньомісячної заробітної плати спостерігався у галузях промисловості (20356 грн.) та освіти (8694,7 грн.), найнижчий – у сфері охорони здоров’я  (5883,1 грн.).

За січень-вересень 2019 року загальний фонд районного бюджету виконано на 100,2%. Потягом звітного періоду загальні фонди бюджетів сільських рад, утворених об’єднаними територіальними громадами, виконано наступним чином: Берездівської сільської ради - на 91,17%.;  Ганопільської сільської ради - на 96,02%; Крупецької сільської ради - на 103,2%; Улашанівської сільської ради - на 99,9%.

Значна увага приділяється розвитку медичної галузі.  Завершено капітальний ремонт Славутської амбулаторії загальної  практики - сімейної медицини (304,4 тис. грн. – кошти Національної служби здоров’я України), розпочато поточні ремонти Славутської амбулаторії загальної  практики - сімейної медицини та Славутської амбулаторії загальної  практики - сімейної медицини №2 (199,6 тис. грн. - кошти Національної служби здоров’я України). Для комунального підприємства «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» придбано 2 автомобілі, медичне обладнання та меблі (794,7 тис. грн., у тому числі 743,6 тис. грн. - кошти Національної служби здоров’я України).  

Протягом звітного періоду комунальним підприємством «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова» проведено капітальний ремонт інфекційного (3168,0 тис. грн.), хірургічного (1301,0 тис. грн.) та поточний ремонт травматологічного (597,4 тис. грн.) відділень. 

З метою економії енергоресурсів протягом 9 місяців 2019 року впроваджено такі енергозберігаючі заходи:

замінено 14 вікон та 6 дверей на металопластикові у травматологічному відділенні та бактеріологічній лабораторії (120,0 тис. грн.), встановлено 127 енергозберігаючих світильників (47,2 тис. грн.) у комунальному підприємстві «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф. М. Михайлова»;

замінено електросвітильники на енергозберігаючі у Великоскнитському навчально-виховному комплексі;

реконструкцію теплових мереж Киликиївського навчально-виховного комплексу;

капітальний ремонт системи опалення та встановлення двох електричних котлів для опалення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та приміщення комунального підприємства «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

поточний ремонт системи опалення приміщення центру надання адміністративних послуг Ганнопільської сільської ради;

встановлено енергозберігаючі лампи для вуличного освітлення на території Улашанівської сільської об’єднаної територіальної громади;

замінено лампи на енергозберігаючі у Миньковецькому сільському будинку культури;

капітальний ремонт Жуківського навчально-виховного комплексу (заміна покрівлі та утеплення зовнішніх стін);

капітальний ремонт будівлі їдальні Полянського навчально-виховного комплексу.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації  ризику населення,  яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС, проводяться:

капітальні ремонти локальних електричних мереж вуличного освітлення в с. Романіни (загальна вартість робіт – 354 тис. грн.);

капітальний ремонт (утеплення фасаду) будівлі дитячого садка навчально-виховного комплексу с. Великий Скнит (295,0 тис. грн.); 

капітальний ремонт (утеплення фасаду) будівлі фельдшерського пункту  с. Комарівка (279,4 тис. грн.); 

реконструкція вуличного освітлення в с. Пузирки Улашанівської сільської об’єднаної територіальної громади (76,1 тис. грн.);

закупівля препаратів «калій йодид» та методичної літератури з питань цивільного захисту (111,6 тис. грн.).

У 2019 році відповідно до затвердженого переліку об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, у Цвітоському навчально-виховному об’єднанні розпочато будівництво спортзалу з улаштуванням протирадіаційного укриття (загальна вартість проєкту становить 13867,2 тис. грн.). Продовжуються роботи  з реконструкції Малоправутинського навчально-виховного комплексу (загальна вартість проєкту – 23284,4 тис. грн.), у вересні 2019 року відбулось урочисте відкриття навчального корпусу, на цей час проводяться роботи з добудови спортивної зали. Продовжується капітальний ремонт будинку культури с. Берездів (8931,2 тис. грн.).

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році проведено:

капітальний ремонт системи опалення та приміщень спортивного залу будівлі школи Малоскнитського навчально-виховного комплексу Ганнопільської сільської ради;

капітальний ремонт (утеплення фасаду та заміна покрівлі) будівлі фельдшерського пункту села Колом’є Крупецької сільської ради;

капітальний ремонт (заміна покрівлі) Іванівського будинку культури Улашанівської сільської ради;

капітальний ремонт елементів благоустрою ділянки, прилеглої до  адміністративної будівлі Берездівської сільської ради;

встановлення твердопаливного котла у Мирутинському ліцеї Берездівської сільської ради; 

заміну твердопаливного котла та теплотраси у Горицькому ліцеї Берездівської  сільської  ради

встановлення твердопаливного котла у Великоправутинській гімназії Берездівської сільської ради.

закупівлю комплектувальних виробів до транспортних засобів спеціального призначення (прес-підбирач тюковий) для комунального підприємства  «Берездів» Берездівської сільської ради.

На виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Славутському районі на 2019-2020 роки  та з метою проведення поточних ремонтів на автодорогах загального користування місцевого значення з районного бюджету виділено 100,0 тис. грн. Проведено ремонт на ділянці автомобільної дороги Славута - Хоровець - Великий Правутин загальною протяжністю 8 км. 

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення проведено поточний середній ремонт трьох ділянок доріг загального користування місцевого значення Славутського району загальною вартістю 16134,0 тис. грн.: Нараївка - Рівки (2 км), Берездів – Малий Правутин (2 км), Берездів – (Корець – Славута – Антоніни) через Сьомаки (0,9 км).

Проведено ремонт дороги через міст у селі Піддубці (3083,0 тис. грн.).

На проведення поточних ремонтів доріг комунальної власності з бюджетів сільських рад виділено 3601,5 тис. грн., у тому числі з бюджету Крупецької сільської ради 2177,0 тис. грн., Улашанівської – 1330,5 тис. грн.,  Ганнопільської – 94,0 тис. грн.

З бюджету Берездівської сільської ради виділено 100,0 тис. грн. на проведення капітального ремонту дороги Берездів – Малий Правутин.

У обговоренні даного питання взяли участь голови об'єднаних територіальних громад району, які розповіли про плани щодо розвитку громад та причини невиконання бюджету.

По другому питанню про стан надання адміністративних послуг в районі доповідала виконувач  обов’язків  відділу  з  організації діяльності центру надання адміністративних послуг   та   видачі   документів дозвільного характеру райдержадміністрації  Тетяна Мороз. Вона зазначила, що організація роботи Центру забезпечується відповідно до вимог, визначених постановою  Кабінету  Міністрів  Україні від 01 серпня 2013 року № 588. ЦНАП надається сто тридцять адміністративних послуг. На кожну послугу розроблено і затверджено інформаційні та технологічні картки в яких відображено місцезнаходження центру, графік роботи, перелік документів,  які потрібні для надання адміністративної послуги, зразки заяв. Станом на 31.10.19   надано 5157 послуг, з них у тому числі 3062 - із земельних питань, 1914 - з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, 126 - з міграційних питань, 51 - з дозвільних питань, 4 – з питань реєстрації громадських організацій.  Грошові надходження за наданні Центром адміністративні послуги за січень-жовтень 2019 року становлять 397,935 тис. грн., за 2018 рік - 521,610 тис. грн., за 2017 рік – 335,845 тис. грн.

Також в ході засідання колегії проаналізовано стан справ із протипожежного захисту на території району, вказано на недоліки у роботі з питань  забезпечення пожежної безпеки  та розпорядженням голови  районної державної адміністрації затверджено план заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в районі.

 

 

Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3960 | Переглядів: 276Дата публікації: 17:14 31.10.2019