Проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні під головуванням очільника районної державної адміністрації Богдана Маршука відбулося засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Першим питанням, що було винесено на розгляд комісії - стан підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства та інфраструктури в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

 По данному питанню було заслухано керівників об’єднаних територіальних громад району, начальника Славутської філії «Райавтодор» Юрія Ковальчука. Так, було зазначено, що у філії  «Славутський райавтодор»  є 5 одиниць снігоочисної техніки, з яких до роботи готові 4. Укладено угоди на додаткове залучення 4 одиниць техніки. Посипання доріг здійснюватиметься 3 одиницями техніки. Посипочним матеріалом філія забезпечена на 100 відсотків. В громадах є 5 власних одиниць снігоприбиральної техніки, а також укладено 13  угод на залучення додаткової техніки та близько 10 одиниць техніки може бути залучено на умовах соціального партнерства. Посипання доріг здійснюватиметься 1 одиницею (Берездівська ОТГ). В якості тягачів можуть бути використані пожежні автомобілі ЗІЛ 131 Берездівської та Ганнопільської ОТГ. Створено запас паливно-мастильних матеріалів.

Далі члени комісії затвердили перелік потенційно небезпечних об'єктів Славутського району на 2020 рік . (На території нашого району є 8 вісім потенційно-небезпечних об’єктів (3 АЗС (2 – в с.Улашанівка, 1 – в с.Цвітоха, підприємства «Славутський солодовий завод, «Екофарм», філія Славутський маслоробний комбінат, Берездівське відділення ТОВ «Рихальський завод сухого молока», гідроелектростанція в с.Полянь).

Про стан травматизму невиробничого характеру за ІІІ квартал 2019 року виступив старший інспектор сектору з питань цивільного захисту населення Михайло Лозінський. Зокрема, він зазначив, що протягом ІІІ кварталі 2019 року кількість нещасних випадків в порівнянні із аналогічним періодом 2018 року  зросла  на 20%.

Як свідчить аналіз нещасних випадків невиробничого характеру зменшилась кількість суїцидів, нещасних випадків зі смертельними наслідками, проте зросла кількість транспортних нещасних випадків. Також має тенденція росту дитячого травматизму (ріст дитячого травматизму склав у 2.75 раза).

Крім того, члени комісії розглянули питання «Про стан впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей в разі їх виникнення».

У результаті обговорення вищезазначених питань було прийнято відповідні рішення, дано ряд доручень, встановлені терміни їх виконання.

Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3954 | Переглядів: 327Дата публікації: 15:14 29.10.2019