Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно за винятком пожежі, що сталася у селі Романіни. (Відбулося задимлення димоходу житлового будинку).

 Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 240  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  34  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  73  хворих. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу  53  хворим. Віктор Дмитрович також повідомив, що сьогодні включено опалення у центральній районній лікарні.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  триває підготовка до зими. Підготовлено 4 одиниці техніки, заготовлено  1600т. протиожеледної суміші.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в агроформуваннях району завершена посівна  (103 %), активно триває збір  кукурудзи. Закінчено збір сої, врожайність 26 ц/га.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 601 безробітний громадянин, з них 243 (сільське населення).  524 громадянам виплачується допомоги  по безробіттю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3951 | Переглядів: 167Дата публікації: 10:45 28.10.2019