Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  тиждень пройшов спокійно без надзвичайних ситуацій.

 Представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 14.10.2019 року по 20.10.2019 року на території Славутського району зареєстровано 81 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події.  5 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 3-крадіжка, 1 – ДТПі, 1- раптова смерть.

Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 218  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  26  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  209  хворих, проведено 25 оперативних  втурчань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 70 хворим.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  ремонтні роботи проводяться згідно плану. Працюємо на ділянці дороги «Лисиче-Цвітоха-Головлі-Іванівка» (асфальтобетон). Триває підготовка до зими. Підготовлено 4 одиниці техніки, заготовлено пісок та сіль.

Михайло Грицик -  представник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в агроформуваннях району завершена посівна  (104,2 %), активно триває збір сої та кукурудзи.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 604 безробітних громадянина, з них 249 (сільське населення).  Розмір середньої  допомоги  по безробіттю  становить 3200  грн..

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3937 | Переглядів: 238Дата публікації: 11:38 21.10.2019