Патріотично-спортивне свято «Козаків славні сини»

Поділитися новиною:

«Козаків славні сини» - під таким гаслом 9 жовтня пройшло спортивне свято приурочене Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню села Улашанівка, спрямоване на виховання патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу на базі Улашанівського НВК.

Гарної погожої днини було гамірно і велелюдно у дворі та на спортивному майданчику  Улашанівського навчально-виховного комплексу. Сюди приїхали 8 команд навчальних закладів Улашанівської громади на чолі з директорами, заступниками директорів та вчителями фізичної культури. На свято завітав голова  Улашанівської громади Микола Гизимчук,  який привітав учнів та всіх присутніх зі святом  і побажав учасникам спортивних змагань перемоги.

Свято розпочалось козацьким маршем, під який команди вишикувались на площадці. Ведучі зробили коротенький екскурс в історію свят.

Під звуки державного гімну України внесли державний прапор України. Схиливши голови, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів АТО.

В програмі свята були змагання з  міні-футболу, настільного тенісу та естафета «Веселі старти».

У естафеті «Веселі старти» найвправнішою стала команда Миньковецького НВК, яка зайняла І місце. Друге місце – команда Перемишельського НВК, ІІІ – учні Улашанівського НВК.

В змаганнях з настільного тенісу  приймали участь 18 учнів. Переможці і призери були нагороджені грамотами і медалями відповідного ступеня.

Змагання з міні-футболу проходили  серед 8 команд. В результаті змагань місця розподілились таким чином: І місце посіла команда  Улашанівського НВК, ІІ – Миньковецького НВК, ІІІ –  Губелецького НВК. Переможці та призери команд нагороджені грамотами, медалями та м'ячами.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Так тримати!

Альбом: Патріотично-спортивне свято «Козаків славні сини»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3917 | Переглядів: 35Дата публікації: 10:55 10.10.2019