Шановні юристи Славутчини!
Шановні юристи Славутчини!

Поділитися новиною:

Шановні юристи Славутчини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста! Запорукою втілення верховенства права у справі розбудови демократичної держави та реалізації конституційних прав і свобод громадян є саме ваш професіоналізм, усвідомлене почуття справедливості, принциповість і наполегливість.

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України до побудови держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є утвердження і забезпечення прав та свобод людини. Саме вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Бажаю, щоб життєві негаразди не похитнули вашу принциповість, адже для юриста пріоритетною є відповідальність перед самим собою.

У цей святковий день висловлюю вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість і цілеспрямованість.

Зичу вам здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання Славутчини!

 

 

Голова адміністрації                                                                                        Богдан Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3911 | Переглядів: 234Дата публікації: 08:07 08.10.2019