Щотижнева нарада
Щотижнева нарада

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

 Представник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 30.09.2019 року по 06.10.2019 року на території Славутського району зареєстровано 71 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено по району 36 протоколи про адміністративні правопорушення. 4 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 2-крадіжка, 1 – нещасний випадокі, 1- тілесні ушкодження.

Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 202  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  29  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  184  хворих, проведено 25 оперативних  втурчань. У відділенні невідкладної допомоги надано допомогу 16 хворим.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  ремонтні роботи проводяться згідно плану. Працюємо по співфінансуванню на ділянці дороги «Старий Кривин-Лисиче». Триває підготовка до зими. Підготовлено 4 одиниці техніки, заготовлено пісок та сіль.

Михайло Грицик -  представник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в агроформуваннях району активно триває посівна озимих культур (посіяно 85.2 % від  запланованої площі).  Закінчено збір соняшника (посіяно 5871 га, врожайність 26.9 ц/га).

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 624 безробітних громадянина, з них 255 (сільське населення). 535 громадян отримують допомогу по безробіттю.  Розмір середньої  допомоги  по безробіттю  становить 3195 грн. Центром зайнятості організовано  навчання операторів котельні.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3909 | Переглядів: 254Дата публікації: 17:18 07.10.2019