ІІ міжнародний форум “Кібербезпека. Захисти свій бізнес!”
ІІ міжнародний форум “Кібербезпека. Захисти свій бізнес!”

Поділитися новиною:

ІІ міжнародний форум “Кібербезпека. Захисти свій бізнес!”

16 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ключова подія у сфері кіберзахисту – ІІ міжнародний форум “Кібербезпека. Захисти свій бізнес!”.

Форум відбудеться за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України. Організатори форуму – Торгово-промислова палата України та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Форум є головною подією Місячника кібербезпеки в Україні та має на меті обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки. Доповідачами Форуму стануть понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю. Більш детальну інформацію про Форум міститься на сайті: https://cybersecurity.ciseventsgroup.com/.

Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті Форуму. В рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка “Кібербезпека” за участю державних і приватних компаній, які представляють свої розробки в сфері кібербезпеки та захисту.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3907 | Переглядів: 388Дата публікації: 10:26 04.10.2019