1 жовтня - Міжнародний день людей похи­лого віку, День ветерана
1 жовтня - Міжнародний день  людей похи­лого віку, День ветерана

Поділитися новиною:

1 жовтня - Міжнародний день людей похи­лого віку, День ветерана

1 жовтня, у найкрасивішу пору року, весь світ відзначає день людей, які зустрічають осінь життя, які є такими ж, як ця пора, задумливими, щедрими і багатими.

Проведення Міжнародного дня людей похи­лого віку – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

День літньої людини для всіх нас – особливе свято. З дитинства ми вбираємо від людей старшого покоління народні традиції і мудрість, основи культури і рідної мови. З бабусиних казок, з розповідей діда народжується наша перша любов до рідної землі. У їхніх добрих і сильних серцях ми черпаємо підтримку і розуміння, терпіння і любов, енергію і натхнення.

Поки ми молоді, старість вбачається нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів. З роками багато хто з них відчув усю серйозність, чи, навпаки марність життя. Але ж душа не старіє і здається їм, що так недавно ще ходили вони до школи, закохувалися, учились, мріяли, будували плани на майбутнє… і думали, як багато в них попереду…

В зрілості час протікає повільно – з довги­ми ночами, наповненими безсонням.. Люди сприймають його по-іншому і живуть більше в минуло­му, аніж у теперішньому. У них дивна пам’ять – пам’ятають до найдрібніших деталей події піввікової давності і забувають те, що трапилось нещодавно.

Наша країна займає одинадцяте місце в світі за кількістю населення у віці від 65 років.

Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країни, але ніколи не забудемо ми того, що зроблено руками людей старшого покоління, які гідно пройшли скрізь всі жахіття тоталітаризму, голодоморів, репресій та воєн. Вони - могутня основа нашої історії. Їх найбільше багатство - досвід, знання, вміння, мудрість.

Працівники  Комунальної установи « Славутський районний центр надання соціальних послуг»  щоденно проявляють душевну доброту, теплоту, милосердя, вшановуючи людей похилого віку щирим бажанням допомогти та підтимати, роблять все можливе, щоб вони відчували себе потрібними і захищеними. 

З нагоди проведення Міжнародного дня людей похилого віку колектив центру бажає усім  міцного здоров’я, душевної рівноваги, тепла від рідних і близьких та довгих років життя!

 

 

Завідувач відділення
організації надання адресної допомоги та соціальної адаптації                                  А. Б. Гарбарук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3905 | Переглядів: 211Дата публікації: 11:02 01.10.2019