Хмельницьку АЕС відвідали представники іноземних компаній
Хмельницьку АЕС відвідали представники іноземних компаній

Поділитися новиною:

Хмельницьку АЕС відвідали представники іноземних компаній

1 жовтня на Хмельницькій АЕС перебували представники компанії Dongfang Electrical Machinery Co (DFEM) (Китай) та ВАТ “Свертас Груп» (Литва), які спеціалізуються з виробництва турбогенераторів.

У рамках програми перебування фахівці обох компаній оглянули турбогенератор першого енергоблока, взяли участь у технічній нараді із фахівцями ХАЕС та презентували свої проекти турбогенераторів.

 

Розпочинаючи нараду, генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко зауважив, що атомна електростанція зараз перебуває у режимі теплового навантаження. Зокрема, перший енергоблок ХАЕС працює на рівні 3,5-4% теплової потужності для забезпечення  потреб проммайданчика та міста.

Керівник енергопідприємства розповів про здійснені роботи на першому енергоблоці у рамках продовження терміну експлуатації, зазначивши, що під час пускових операцій був пошкоджений генератор.

Доповідь начальника електроцеху ВП ХАЕС Вячеслава Семенова стосувалася технічних характеристик турбогенераторів, які встановлені на атомній електростанції. Керівник підрозділу зазначив, що вони були  модернізовані із залученням фахівців французької компанії Alstom. У 2004 році модернізацію було проведено на другому енергоблоці ХАЕС, а в 2010 роботи здійснено на першому .

Гості представили свої моделі турбогенераторів різних поколінь та обговорили можливості співпраці.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3902 | Переглядів: 209Дата публікації: 13:38 02.10.2019