|
«Зараз співпраця Міністерства розвитку громад та територій України з регіонами відбувається через обласні державні адміністрації та Асоціацію міст України. Під час засідання правління АМУ я почула від мерів не тільки маленьких, а й великих міст, що їм бракує системної комунікації з Мінрегіоном щодо своїх проблем. Тому ми будемо відпрацьовувати систему створення «гарячої лінії» для комунікацій з регіонами для того, щоб Міністерство могло отримувати звернення в оперативному режимі та відпрацювати їх», — зазначила вона.
Також Міністр повідомила, ще одним механізмом побудови комунікації стануть поїздки до регіонів, які вже матимуть перспективні плани формування тетриторій громад, які на 100% покривають регіони.
«Перш, ніж затвердити межі та перелік громад, які входитимуть до тієї чи іншої ОТГ, ми маємо з’ясувати чи є ще там проблеми. До кінця листопада ми очікуємо отримати від ОДА перспективні плани спроможних громад. Після цього можна буде спланувати поїздки до кожного регіону вже для спілкування з громадами», — сказала Альона Бабак.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3898 | Переглядів: 201 | Дата публікації: 08:43 01.10.2019 |