Засідання колегії райдержадміністрації
Засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання колегії райдержадміністрації

26 вересня відбулося закрите засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Богдан Маршук.

Згідно порядку денного першим звучало питання «Про підготовку об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року». По даному питанню присутніх інформували: перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник, голова Берездівської ОТГ Віктор Васьківський, заступник голови Ганнопільської ОТГ Віктор Власюк, заступник голови Крупецької ОТГ Любов Ліпська, голова Улашанівської ОТГ Микола Гизимчук, начальник Славутської філії «Райавтодор» Юрій Ковальчук, начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  Андрій Сампір.

Доповідачі зазначили: що для забезпечення підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року та з метою належного і своєчасного початку проведення опалювального сезону 2019/2020 років, на виконання розпорядження голови районної адміністрації від 30 травня 2019 року № 113/2019-р виконано значний обсяг організаційно-технічних заходів з підготовки до нового опалювального сезону.

Так, у поточному році у закладах дошкільної та загальної середньої освіти проведено ремонти кабінетів, класних кімнат, упорядковано прилеглі території.

За кошти обласного бюджету проводиться капітальний ремонт (заміна покрівлі та частини даху) Хоровецького навчально-виховного комплексу, завершено капітальний ремонт приміщень у Малоправутинському навчальному закладі, завершились роботи з утеплення фасадів у Горицькому, Берездівському та Мирутинському навчальних закладах. У поточному році замінено систему опалення у Малоскнитському навчально-виховному комплексі, проведено утеплення Жуківського навчально-виховного комплексу.

У трьох навчальних закладах Берездівської громади буде проводитись установка електричних засобів обліку газопостачання (села Малий Правутин, Великий Правутин, Мирутин).

У закладах освіти  Крупецької громади проведено протипожежні заходи (заміри опору ізоляції, опосвідчення вогнегасників, просочення дерев’яних конструкцій вогнетривким розчином), утеплено фасади приміщень та горищні перекриття. Проведено ремонт зовнішньої водопровідної мережі та водонапірної башти Крупецького ліцею, капітальний ремонт та реконструкцію їдальні Полянської гімназії.  Замінено дерев’яні вікна на металопластикові у навчальному корпусі та їдальні Полянської гімназії, проведено очистку системи опалення у Крупецькому ліцеї. Розроблено проєктно-кошторисну документацію на встановлення модему в газовій котельні Полянської гімназії. Закуплено циркуляційний насос до системи опалення у Полянській гімназії.

Особливу увагу було приділено підготовці котелень до безперебійної роботи в опалювальний період. Усі котельні загальноосвітніх навчальних закладів підготовлені  до   початку   опалювального   сезону,   проведено  ремонтні  та профілактичні роботи, заготовлено тверде паливо, проведено обстеження грубок, димоходів, вентиляційних каналів.

Заклади охорони здоров’я району.

Комунальне підприємство «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф. М. Михайлова» та три амбулаторії загальної практики - сімейної медицини опалюються централізовано.  Два фельдшерських пункти опалюються твердим паливом.  Шість амбулаторій загальної практики - сімейної медицини, 3 фельдшерсько-акушерських пункти, 13 фельдшерських пунктів та 1 медичний пункт тимчасового базування опалюються природним газом. 

У чотирьох амбулаторіях загальної практики - сімейної медицини, 2-х  фельдшерсько-акушерських пунктах, 22-х фельдшерських пунктах та 11-ти медичних пунктах тимчасового базування встановлено електричне опалення.

Комунальним підприємством «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» затверджено ліміти споживання паливно-енергетичних ресурсів, укладено договори з підприємствами теплоенергетики, газопостачання, електропостачання про споживання електроенергії, природного газу і теплової енергії. Заборгованість за спожиті енергоносії відсутня.

Із завідувачами амбулаторій, фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів, медичних пунктів тимчасового базування проведено позачерговий інструктаж з питань охорони праці та пожежної безпеки. Кожним лікувально-профілактичним закладом району розроблені паспорти готовності до роботи в опалювальний період 2019/2020 року.

У всіх закладах охорони здоров’я перевірено вентиляційні канали, системи енергоживлення, протипожежні системи зовнішнього та внутрішнього водопостачання, шляхи евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій. За результатами обстеження складено акти про придатність до експлуатації.

Заклади культури району.

У Ганнопільській сільській об’єднаній територіальній громаді функціонує 5 закладів клубного типу, 7 будинків культури та 7 сільських бібліотек. Один клуб у с. Ганнопіль опалюється вугіллям, решта установ мають електроопалення.

У Берездівській сільській об’єднаній територіальній громаді функціонує              15 закладів культури клубного типу та 14 бібліотек, в яких встановлено електроконвектори.

Берездівська районна дитяча школа мистецтв опалюється природним газом. 

На території Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади знаходиться 1 будинок культури, 3 клуби та 3 бібліотеки, в яких встановлено електроконвектори.  Крупецький клуб має електроопалення.

В Улашанівській сільській об’єднаній територіальній громаді діє 15 закладів клубного типу та 11 сільських бібліотек. Бібліотека в с. Цвітоха опалюється природним газом, 5 бібліотек в селах Улашанівка, Жуків, Іванівка, Губельці, Миньківці – електрикою, бібліотека в с. Кам’янка  - твердим паливом, решта приміщень обігріваються електрообігрівачами.  

Бібліотеки в селах Головлі, Лисиче, Хоровець, Пашуки обігріваються електрообігрівачами. У Хоровецькому клубі встановлено електроопалення, приміщення Лисиченського клубу опалюється твердим паливом, клуби в селах Пашуки та Головлі – електрикою.  

Районний будинок культури опалюється природним газом, однак робота газової котельні тимчасово призупинена, тому приміщення будуть обігріватися   електропанелями.  

Районна центральна бібліотека закуповує теплову енергію.

Керівники установ культури вживають заходів для забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії, здійснюють контроль за встановленими лімітами споживання паливно-енергетичних ресурсів.

З метою підготовки об’єктів електропостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року Славутським районом електричних мереж виконано: капітальні ремонти 54-х трансформаторних підстанцій; заміну 88-ми опор повітряних ліній електропередач; заміну проводів повітряних ліній електропередач загальною протяжністю 9,252 км;  заміну 8 щитів трансформаторних підстанцій; заміну 10 роз'єднувачів; розчищено траси проходження повітряних ліній електропередач загальною протяжністю 60,22 км.

Філією «Славутський райавтодор» протягом 2019 року проведено ямковий ремонт автодоріг комунальної власності на загальній площі 2360 кв. м. До початку зимового періоду підготовлено 4 одиниці техніки (план – 7 одиниць), заготовлено 1600 тонн суміш для посипання доріг (100%).

Заслухавши усіх виступаючих члени колегії визнали стан підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2019/2020  року задовільним.

Про проведену роботу з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати та легалізації трудових відносин у районі інформувала присутніх заступник начальника управління соціального захисту населення Миколайчук Катерина Сергіївна.

Зокрема, вона зазначила, що  у поточному році відбулося 7 засідань  районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.

За результатами  роботи  вдалось уникнути нарощення боргів з виплати заробітної плати. Cтаном на 01.09.2019 заборгованість з виплати заробітної плати на   підприємствах, в установах та організаціях району, які включені до основного кола звітних одиниць з питань статистики праці, становить 155,9 тис. грн., що  на 46,3% менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.  На цей час заборгованість з виплати заробітної плати існує у  корпорації «Подільські Мінерали». З грудня 2010 року постановою Господарського суду Хмельницької області корпорацію визнано банкрутом та розпочато ліквідаційну процедуру. Завершити ліквідаційну процедуру перешкоджає відкрите кримінальне провадження, відповідно до якого тривають слідчі дії з метою прийняття обґрунтованого рішення.

За моніторинговими даними середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника, зайнятого в економіці району, у липні 2019 року становила 12507,4 грн., що на 16,4% більше у порівнянні з червнем 2019 року та на 37,9% більше середнього розміру заробітної плати по Хмельницькій області (9069 грн.).  Найвищий рівень середньої заробітної плати у липні 2019 року спостерігався у галузі промисловості, який становив 26776,1 грн..

У поточному році проведено 3 засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з них одне спільно  з районною робочою групою з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм  законодавства в частині мінімальної заробітної плати. За результатом вжитих заходів у семи суб’єктів господарювання, які заслуховувались на засіданні робочої групи, спостерігається зростання рівня середньої заробітної плати на 34%.

Протягом січня-серпня поточного року районною робочою групою здійснено 8 виїздів з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, під час яких надано роз’яснення норм чинного законодавства про працю для 24-х суб’єктів господарювання та 148-ми працівників, яким вручено інформаційні  пам’ятки з цієї тематики. У поточному році у засобах масової інформації висвітлено 9 матеріалів з питань легалізації трудових відносин, проведено 29 семінарів з цих питань. За результатами проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи  зареєстровано 28 суб’єктів підприємницької діяльності та укладено 21 трудовий договір з найманими працівниками. Крім того, протягом поточного року в районі створено 37 нових робочих місць.

Про виконання у 2019 році Програми реалізації молодіжної  політики в Славутському районі на 2018-2021 роки виступила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Бражук .

По останньому питанні порядку денного засідання колегії "Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2019 року", інформувала присутніх начальник відділу організаційної, роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Мазурець. За результатами голосування проект рішення по даному питанні було прийнято одноголосно.

 

Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3890 | Переглядів: 422Дата публікації: 14:45 26.09.2019