Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем міста Славута
Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем міста Славута

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем міста Славута

Шановні славутчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста! Це особливий день, бо іменини рідної Славути – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єнує усіх, кому  дороге місто, його героїчне минуле і трудове сьогодення. З  вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Усі досягнення якими багата Славута, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Місто розвивається, покращує благоустрій, набуває європейського вигляду.

 Від щирого серця вітаю всіх славутчан з Днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай Славута завжди розвивається, а серед її жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З Днем народження Славуто!

З Днем міста дорогі славутчани!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                       Богдан  Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3880 | Переглядів: 212Дата публікації: 14:33 20.09.2019