Монетизація пільг
Монетизація пільг

Поділитися новиною:

Монетизація пільг

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня поточного року набирає чинності новий порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають (чи не можуть) його змінювати передбачена грошова безготівкова форма отримання пільг. При цьому пільги призначатимуться в автоматичному режимі, без звернення громадян, за прикладом безготівкового надання субсидій. Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які будуть надходити на рахунок для виплати пільг. Потім кошти переказуватимуть на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг без участі пільговика. Залишки коштів, що залишаться після сплати комунальних послуг, громадяни отримають готівкою після закінчення опалювального сезону. Обов`язкова умова – наявність мобільного телефону!

Також паралельно функціонуватиме другий механізм надання пільг – у грошовій готівковій формі. Тим пільговикам, які бажають отримувати свої пільги «на руки» готівкою і самостійно сплачувати за послуги, необхідно з 1 жовтня до 15 жовтня поточного року звернутися до управління соціального захисту та написати відповідну заяву, у якій зазначити виплатні реквізити.  

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації за адресою: м.Славута, вул. Соборності, 12, кімн. 6, тел. 7-02-06.

 

                                             В.Населевець,начальник відділу управління соціального

                                            захисту населення Славутської райдержадміністрації

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3872 | Переглядів: 156Дата публікації: 13:00 17.09.2019