Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Доповідали:

Дмитро Столяр - заступник начальника Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  11 вересня в с. Ставичани відбулася пожежа, згоріло 60 метрів квадратих покриття та 90 метрів квадратних перекриття Пожежу було локалізовано, ніхто не постраждав.  12 вересня в селі Комарівка згорів автомобіль ЗАЗ. 15 вересня неподалік від села Бачманівка горіли молоді насадження на площі 1 га. Пожежу локалізовано.

Володимир Загорський – начальник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 09.09.2019 року по 15.09.2019 року на території Славутського району зареєстровано 43 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено по району 32 протоколи про адміністративні правопорушення. 6 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  

 Віктор Іващук  – головний  лікар КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 213  хворих. Шестеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  28  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  213  хворих, проведено 38 оперативних втурчання.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 628 безробітних громадянина, з них 213 (сільське населення). 533 громадянина отримують допомогу по безробіттю.  Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 3200 грн.  Триває підготовка до проведення ярмарку професій.

Валентина Бражук – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації доповіла, що  затверджено тарифікаційні списки, вирішено питання підвезення дітей та вчителів. Триває підготовка навчальних закладів до зими.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  ремонтні роботи проводяться згідно плану. Цьому сприяють добрі погодні умови. Фінансування доріг місцевого значення - 1 млн. грн., доріг державного значення - 120 000 грн  В планах ремонт ділянки дороги «Лисиче Головлі».

Анатолій Колодніцький -  представник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що агроформування району приступили до збирання соняшнику та кукурудзи на силос.  Засіяно 4135 га. озимого ріпаку.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3867 | Переглядів: 273Дата публікації: 14:09 16.09.2019