Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що  4 вересня в с. Яблунівка  в результаті короткого замкнення електромережі загорівся будинок. Пожежу було локалізовано, ніхто не постраждав.

Володимир Загорський – начальник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 02.09.2019 року по 08.09.2019 року на території Славутського району зареєстровано 32 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено по району 27 протоколів про адміністративні правопорушення. 1 факт внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  

 Світлана Кузьмінчук  – заступник головного  лікаря  КП «Славутська ЦРЛ» повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 213  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  29  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  177  хворих, проведено 29 оперативних втурчання.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 624 безробітних громадянина, з них 517 (сільське населення).  Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 3200 грн.  Триває підготовка операторів котельні до навчання.

Валентина Бражук – начальник відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту райдержадміністрації доповіла, що з 9.09 по 15.09  - тиждень фізкультури та спорту, в навчальних закладах буде проведено ряд спортивних заходів.  Триває підготовка навчальних закладів до зими.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що агроформування району приступили до збирання соняшнику та кукурудзи на силос.  Засіяно 4135 га. озимого ріпаку.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3847 | Переглядів: 262Дата публікації: 14:07 09.09.2019