Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Олесандр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Володимир Загорський - начальник   Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 26.08.2019 року по 01.09.2019 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено по району 28 протоколів про адміністративні правопорушення. 1 факт внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 162  хворих. Четверо   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  24  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  199  хворих, проведено 10 оперативних втурчань. Віктор Дмитрович повідомив, що тривать ремонтні роботи інфекційного відділення ЦРЛ, підходить до завершення ремонт хірургічного відділення.

Представник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 625 безробітних громадян, з них 271 (сільське населення).  Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 3200 грн. Зареєстровано 84 вакансії.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  проведяться ремонтні роботи на  ділянці  дороги на Вачів (1 км асфальтобетону, поверхнева обробка). В планах ремонт ділянки дороги «Малий Правутин – Великий Правутин».

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в районі закінчено посів зернових та посів ріпаку.    Залишилось зібрати  ярий ячмінь на площі 200 га.  Агровиробники приступили до  посіву ріпаку. Триває підготовка до посіву озимини.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3832 | Переглядів: 235Дата публікації: 14:14 02.09.2019