Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Розширене засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Розширене засідання колегії райдержадміністрації

30 серпня відбулося чергове розширене засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Богдан Маршук.

У засіданні колегії взяли участь: керівництво районної ради, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів райдержадміністрації; представники місцевих засобів масової інформації.

Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року інформувала присутніх начальниу управління фінансів райдержадміністрації Оксана Незборецька. Зокрема, Оксана Миколаївна зазначила, що на перше півріччя 2019 року доходи загального фонду бюджету Славутського району заплановані в сумі 2774,63 тис. грн., до бюджету фактично надійшло 3147,892 тис. грн. або 113,5% до планових показників. По спеціальному фонду планові показники виконано на 207,6%: при запланованих планових надходженнях в сумі 667,63 тис. грн. фактичні надходження становлять 1386,069 тис. грн..

Планові показники виконано по всіх видах податків та зборів. 

За перше півріччя 2019 року планові показники по власних доходам  районного бюджету виконано на 113,5 %.

У цілому районний бюджет за видатками загального та спеціального фондів (з урахуванням трансфертів, але без урахування кредитування по загальному і спеціальному фондах) виконаний на 87,4 до уточнених призначень на звітний період (планові призначення становлять 123830,263 тис. грн., фактичні видатки за перше півріччя 2019 року - 108190,302 тис. грн.). 

Під час розгляду та обговорення даного питання було наголошено про необхідність Берездівській та Ганнопільській громадам виконувати свої зобов’язання по перерахуванню коштів субвенції районному бюджету для розрахунків в частині  сплати  за спожиті енергоносії  ЦРЛ та центром ПМСД.

Про підготовку навчальних закладів району до нового навчального року поінформував присутніх заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк.

Зокрема, Петро Петрович зазначив, що з 01 вересня поточного року 95 першокласників розпочнуть навчання за новим Державним стандартом початкової освіти в 11-ти закладах загальної середньої освіти району.

Вжито заходів щодо створення нового освітнього простору, переведення матеріально-технічної бази закладів освіти на сучасний рівень.

Здійснювалася підготовка педагогічних працівників до роботи в нових умовах, проведено навчання вчителів-класоводів перших класів та вчителів англійської мови, які навчатимуть першокласників у 2019/2020 навчальному році.

Крім підготовки педагогів до роботи за новим Державним стандартом, у закладах загальної середньої освіти створюється відповідне освітнє середовище для навчання та відпочинку школярів.

У цьому році на створення освітнього простору для першокласників виділено 480,1 тис. грн. державної освітньої субвенції, у тому числі                     110,2 тис. грн. на придбання дидактичних матеріалів, 125,9 тис. грн. - сучасних меблів, 211,2 тис. грн. – комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного контенту для початкових класів.  

Закуплено меблі (110 парт та стільців для першокласників) у всі заклади освіти на загальну суму 152,6 тис. грн.

Придбано 11 одиниць комп’ютерної техніки на загальну суму                145,2 тис. грн., 7 телевізорів загальною вартістю 130,2  тис. грн.

Крім використання коштів освітньої субвенції, залучаються кошти з районного бюджету на засадах співфінансування (90% : 10% відповідно).

У поточному році на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами, мобільними меблями та комп’ютерною технікою з районного бюджету виділено 84,5 тис. грн.

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації закуплено матеріали для проведення поточного ремонту приміщень закладів освіти на загальну суму 94,7 тис. грн.

Колективи закладів дошкільної та загальної середньої освіти за сприяння райдержадміністрації, районної ради, спонсорів та батьків провели ремонти кабінетів, класних кімнат, підготували прилеглі території.

З бюджетів сільських рад виділено субвенцію для відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на придбання меблів та іншого обладнання для закладів загальної середньої освіти.

За кошти субвенції з бюджету Старокривинської сільської ради проведено поточні ремонти кабінету історії (45,3 тис. грн.), підлоги в актовому залі (80,0 тис. грн.) Старокривинського навчально-виховного комплексу, придбано двері (11,0 тис. грн.),  закуплено дитячий ігровий майданчик в заклад дошкільної освіти  (18 тис. грн.).

З бюджету Лисиченської сільської радою виділено 5060 грн. на придбання матеріалів для поточного ремонту Лисиченського навчально-виховного комплексу.

На проведення поточних ремонтів у закладах освіти спрямовано кошти з районного бюджету та бюджетів Улашанівської та Старокривинської сільських рад в сумі 579, 8 тис. грн.

З бюджету Улашанівської сільської ради виділено субвенцію відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 19,7 тис. грн. на проведення поточного ремонту Жуківського навчально-виховного комплексу (ремонт їдальні дитячого садочка). На проведення ремонту їдальні Хоровецького навчально-виховного комплексу спрямовано кошти з районного бюджету в сумі 185,0 тис. грн.

За кошти субвенції з бюджету Улашанівської сільської ради проведено поточні ремонти локальних електричних мереж Улашанівського (2578 грн.), Перемишельського (8792 грн.), Іванівського  (2649 грн.) навчально-виховних комплексів, коридора та класних кімнат Цвітоського навчально-виховного об’єднання (89980 грн.), коридора та холу Улашанівського навчально-виховного комплексу (170,7 тис. грн.), коридора Губелецького навчально-виховного комплексу (40,15 тис. грн.), комп’ютерного класу Цвітоського навчально-виховного об’єднання (171,7 тис. грн.).

За кошти додаткової дотації районному бюджету проведено поточний ремонт криниці Головлівського навчально-виховного комплексу (7958 грн.).

На проведення капітальних ремонтів закладів освіти спрямовано кошти в сумі 811,4 тис. грн.

Проводиться капітальний ремонт (заміна покрівлі та частини даху) Хоровецького навчально-виховного комплексу за кошти обласного бюджету (використано 238,0 тис. грн., роботи тривають), заміна покрівлі будівлі школи Жуківського навчально-виховного комплексу (роботи розпочались у 2018 році, у 2019 році освоєно 99,9 тис. грн.), утеплення фасадів школи Миньковецького навчально-виховного комплексу (роботи розпочались у 2018 році, у поточному році перераховано кошти в сумі  99,7 тис. грн.).

Виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення:

капітального ремонту їдальні та внутрішніх інженерних мереж будівлі Перемишельського навчально-виховного комплексу (58,5 тис. грн.);

капітального ремонту приміщень харчоблоку Улашанівського навчально-виховного комплексу (16,2 тис. грн.);  

заміни конструкцій сходів Іванівського навчально-виховного комплексу (16,2 тис. грн.).

Здійснено експертизу проєктно-кошторисної документації  на проведення  капітального ремонту (заміна даху та покрівлі) Перемишельського навчально-виховного комплексу (8,4 тис. грн.).

За кошти субвенції з бюджету Старокривинської сільської ради виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту (заміна покрівлі та утеплення зовнішніх стін) їдальні Старокривинського навчально-виховного комплексу (49,8 тис. грн.).

Виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення реконструкції теплових мереж Перемишельського навчально-виховного комплексу (21,8 тис. грн.). Крім того, виготовлено проєктно-кошторисну документацію та проведено експертний висновок на будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям Улашанівського навчально-виховного комплексу (63,0 тис. грн.).

Завершена робота з підготовки спортивного обладнання на спортивних майданчиках.

Усі заклади освіти забезпечені педагогічними кадрами (усього 197 осіб). Усім педагогічним працівникам району виплачені відпускні кошти та допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.

Одним з пріоритетних завдань у наступному навчальному році є вдосконалення функціонування сфери інклюзивної освіти. Так, у Губе-лецькому, Іванівському, Миньковецькому, Старокривинському, Хоровецькому навчально-виховних комплексах та Цвітоському навчально-виховному об’єднанні запроваджено інклюзивну освіту для 10 дітей з особливими освітніми потребами, в яких разом з освітніми послугами діти отримують корекційно-розвиткову допомогу.

На облаштування ресурсної кімнати для організації процесу навчання дітей з особливими освітніми потребами у Хоровецькому навчально-виховному комплексі використано 19,6 тис. грн. Ще у 2-х закладах освіти продовжується облаштування ресурсних кімнат.

У закладах освіти функціонує 11 індивідуальних котелень, з них 4 працюють на природному газі, 3 – на твердому паливі (вугіллі), 2 –  на електриці, 2 - на альтернативних видах палива (солома, пілети). Один заклад опалюється грубками.  

Наразі заклади освіти забезпечено дровами на 100%, вугіллям - на 80%.

Особлива увага приділяється питанням підвезення школярів. Вісім  шкільних автобусів підвозять дітей, які проживають за межею пішохідної доступності, до місць навчання і додому.

У минулому навчальному році до закладів освіти району доїжджали безкоштовно 97 педагогічних працівників, з 01 вересня 2019 року безкоштовний проїзд вчителів буде продовжено.

На виконання протипожежних заходів у закладах освіти району передбачено кошти в сумі 22,8 тис. грн. Проведено виміри опору ізоляції          (3,6 тис. грн.), перезарядку вогнегасників (19,2 тис. грн.).

По даному питанню виступив лікар із загальної гігієни Славутського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Сергій Шевчук, який  поінформував присутніх про недоліки, що були виявлені при об’їзді навчальних закладів району. Заступник голови  Берездівської ОТГ Євгенія Загоруйко, заступник голови Ганнопільської ОТГ Віктор Власюк  детально проаналізували стан забезпечення закладів освіти комп’ютерною технікою, навчальною літературою, розповіли про проведені ремонтні роботи у закладах освіти, технічне обслуговування шкільних автобусів, а також про стан підготовки навчальних закладів до опалювального періоду. Посадовці зазначили, що заклади освіти, що знаходяться на території даних громад  в цілому готові до нового навчального року, виявлені недоліки до 1 вересня буде ліквідовано.

На завершення засідання колегії райдержадміністрації заслухано питання «Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у першому півріччі 2019 року та заходи щодо її покращення», про що інформував керівник  апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук.

З усіх розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.  

 

Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3828 | Переглядів: 291Дата публікації: 16:02 30.08.2019