Форум освітян Славутчини
Форум освітян Славутчини

Поділитися новиною:

Форум освітян Славутчини

«НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ» під такою назвою 29 серпня відбувся серпневий форум педагогічних працівників району.

Під час заходу обговорено ряд найважливіших питань, пов'язаних з організацією ефективної діяльності закладів освіти щодо навчання, розвитку та виховання молоді в умовах реформування української школи.

У роботі  форуму взяли участь: голова районної державної адміністрації Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк, голова Улашанівської об’єднаної територіальної громади Микола Гизимчук, заступник голови Крупецької  об’єднаної територіальної громади Любов Ліпська, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дмитро Бойчак, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Жанна Зубова, голова Славутської районної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Власюк, директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів, працівники позашкільних навчальних закладів району.

З вітальним словом до освітян звернувся  голова райдержадміністрації Богдан Маршук. Богдан Петрович  виразив свою пошану педагогам у їхній нелегкій справі,  наголосив, що освіта є однією з пріоритетних галузей та зазначив, що завдання влади — забезпечити всіх, хто інтегрований в освітній процес, усім необхідним. Завдання вчителів та навчальних закладів — дати дитині можливість отримати якісну освіту.  Привітання також звучали від голови районної ради Леоніда Радзивілюка, керівництва об’єднаних територіальних громад, голови районної профспілкової організації.

Про підготовку навчальних закладів до 2019-2020 навчального року та  про виклики і перспективи освітньої реформи   доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дмитро Бойчак.

Також з доповідями виступили: начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Жанна Зубова, методист відділу освіти Славутської райдержадміністрації Лариса Рогальська. Вони проаналізували сучасні підходи до організації освітнього простору закладів щодо організації навчально-виховного процесу та окреслили пріоритети їх діяльності  в умовах реформування  галузі освіти.

Під час конференції також відбулася низка різнопланових дискусій: про старт Нової української школи, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи,  прозорі фінанси в школах тощо.

Альбом: Форум освітян Славутчини
Альбом: Форум освітян Славутчини
Альбом: Форум освітян Славутчини
Альбом: Форум освітян Славутчини
Альбом: Форум освітян Славутчини
Альбом: Форум освітян Славутчини
Альбом: Форум освітян Славутчини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3827 | Переглядів: 464Дата публікації: 14:33 30.08.2019