Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України
Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Шановні земляки! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Вже двадцять вісім років ми маємо свою історію – історію незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави.  Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася  віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний Прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Державного Прапора  та  День Незалежності України - це не просто дати.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

З нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та   наснаги   на довгі і щедрі літа

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі

З повагою,

голова адміністрації                                                                                                              Богдан  Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3817 | Переглядів: 336Дата публікації: 08:08 23.08.2019