Чи багато Ви про себе знаєте?
Чи багато Ви про себе знаєте?

Поділитися новиною:

Чи багато Ви про себе знаєте?

Нікому не секрет, що час від часу ми стикаємося з ситуаціями, які схиляють нас до ризику. Про те, наша готовність визначає чи успішним буде результат таких ризикованих дій

Як зрозуміти чи готові ми до ризикованих дій? Чи зможемо у складних ситуаціях «тверезо мислити»? Чи готові ми особисто займатися тим, чим не займалися раніше? Відповіді на ці та багато інших запитань, сьогодні, 20 серпня, могла знайти молодь відвідавши тренінг, тематика якого була спрямована на відкриття власної справи. Захід проводився в рамках комплексного профорієнтаційного проекту «Твоя формула успіху».

У ході проведення заходу усі учасники, а їх було 10, мали змогу разом з тренером проаналізувати власні можливості, шляхи реалізації задуманого, а також готовність до ризикованих дій. Зокрема, провідним фахівцем з профорієнтації, Ольгою Гоцюк, було наголошено на сучасних тенденціях розвитку малого та великого бізнесу, різноманіття бізнес-ідей та можливості їх реалізації на сучасному ринку загалом та в регіоні зокрема. Окремі учасники поділилися власними ідеями, зокрема вони стосувалися сфери ІТ-технологій, продажу в Інтернет-мережі через створення власного сайту, організації онлайн-платформи, яка дасть можливість отримувати матеріальні надходження не тільки для її власника, а й для тих, хто користується її послугами подібно до вже діючих Amazon,  Uber та інші. Окрім того, учасники були ознайомлені з діючою програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України», що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам.

Усі учасники визнали, що знання власної особистості та потенційних можливостей, не аби як допомагають у реалізації задуманого, в деякій мірі навіть стимулюють до ризикованої діяльності, що в свою чергу може принести відмінні результати.

Інформацію підготувала провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Гоцюк Ольга Леонідівна.

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості)

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3811 | Переглядів: 236Дата публікації: 15:06 20.08.2019