Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  18 серпня відбулася пожежа сухостою  с. Крупець. Вогнем було знищено суху траву на площі 2 гектарів.

Представник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 12.08.2019 року по 18.08.2019 року на території Славутського району зареєстровано 52 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено по району 26 протоколів про адміністративні правопорушення. 3 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  Два випадки крадіжок,  1 нанесення тілесних  ушкоджень.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 210  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  23  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  172  хворих, проведено 22 оперативних втурчання. Віктор Дмитрович повідомив, що тривать ремонтні роботи інфекційного відділення ЦРЛ, підходить до завершення ремонт хірургічного відділення.

Представник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 635 безробітних громадян, з них 533 (сільське населення).  Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 3200 грн. Зареєстровано 84 вакансії.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в районі жнива практично закінчено.    Залишилось зібрати  ярий ячмінь на площі 200 га.  Агровиробники приступили до  посіву ріпаку.

Дмитро Бойчак – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доповів, що триває об’їзд навчальних закладів, підготовка закладів освіти району до нового навчального року.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведенощотижневу робочу нараду
Альбом: Проведенощотижневу робочу нараду
Альбом: Проведенощотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3808 | Переглядів: 275Дата публікації: 14:02 19.08.2019