Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що 7 серпня  в селі  Крупець було виявлено артилерійський снаряд часів Другої світової війни. 8 серпня пі­ро­тех­ні­ки Ава­рій­но-ря­ту­валь­но­го за­го­ну спец­приз­на­чен­ня Го­лов­но­го уп­равлін­ня Дер­жавної служ­би з над­зви­чай­них си­ту­ацій у Хмель­ницькій об­ласті в спе­ці­аль­но від­ве­де­но­му міс­ці зни­щи­ли даний снаряд.

Представник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 05.08.2019 року по 11.08.2019 року на території Славутського району зареєстровано 61 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено 41 протокол про адміністративні правопорушення. 5 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  А саме: 1-крадіжка, 1- тілесні ушкодження, 1- ДТП, 1- посыв маку, 1 – нещасний випадок.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 198  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  28  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  172  хворих, проведено 19 оперативних втурчань.

Представник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 635 безробітних громадян, з них 264 (сільське населення),  533 особи  отримує допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 3300 грн.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в районі продовжується збір врожаю.   На даний час повністю зібрано ранні зернові. Триває збір ярого ячменю.

Дмитро Бойчак – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  доповіла, що триває підготовка закладів освіти району до нового навчального року відповідно до стандартів «Нової української школи».

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3795 | Переглядів: 291Дата публікації: 10:50 12.08.2019