Працювала районна комісія
Працювала районна комісія

Поділитися новиною:

Працювала районна комісія

08 серпня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Петра Притуляка відбулося засідання районної комісії з питань використання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвиту сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час засідання обговорено питання організації роботи комісії; ознайомлено членів комісії з нормативними актами, що стосуються роботи комісії та з механізмом прийняття рішень.

Виступив начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Мороз, який зазначив, що у Славутському районі  9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 18 років  та  34 осіб з їх числа віком від 18 до 23 років перебувають на квартирному обліку з метою забезпечення їх власним житлом.

За результатом проведеного засідання визначено напрями на які буде спрямована субвенція з державного бюджету та визначено потребу в коштах субвенції на 2019 рік з урахуванням фактичної чисельності осіб, які перебувають нс квартирному обліку.

            

Альбом: Засідання комісії
Альбом: Засідання комісії
Альбом: Засідання комісії
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3791 | Переглядів: 279Дата публікації: 14:29 08.08.2019