А Ви знаєте свої професійні можливості?
А Ви знаєте свої професійні можливості?

Поділитися новиною:

А Ви знаєте свої професійні можливості?

«Ніхто не знає тебе краще, ніж ти сам» - саме так звикли думати більшість молодих людей. Про те, коли постають питання, які стосуються вибору, зокрема професії, її актуальності, можливості самореалізації, досить вагома частина із цієї більшості вагається зробити правильний вибір. Тому аби вирішити й цю проблему Державна служба занятості створила електронні сервіси, які не аби як можуть допомогти молодому поколінню і не тільки, дізнатися про свої можливості трішки більше, ніж це було до цього.

З цією метою в Славутській міськрайонній філії в рамках проекту «Твоя формула успіху», вже в черговий раз, а саме 06 серпня, провідним фахівцем з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних, Ольгою Гоцюк, було проведено групову профконсультацію для безробітної молоді, на якій усі 15 учасників були ознайомлені з можливостями онлайн-діагностування, що допоможе визначити професійне середовище особистості, онлайн-навчання, що сприяє отриманню та розвитку додаткових навичок за для формування компетентної особистості нового рівня, чого й вимагає сучасний ринок праці. Для учасників заходу були продемонстровані сайти: «Моя кар’єра», який надає інформацію про ринок праці та актуальні професії, можливості для розвитку та правильної побудови кар’єри, «Профорієнтатор Україна» - проект, який змогу пройти тестування, отримати індивідуальні заняття та консультації, «SmartJob» - дистанційний помічник з пошуку роботи та працевлаштування, «Моя професія: консультаційна мережа» - платформа, на якій зареєстрована особа може пройти тестування та отримати комплексний звіт під час консультації з розширеними рекомендаціями щодо вибору навчального закладу або ж майбутнього місця роботи.   

По закінченню групової профконсультації усі учасники мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх найбільше цікавили, коротку інформацію з посиланнями на згадані вище сайти у паперовому вигляді, окрім того, 7 учасників виявили бажання пройти тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа». Практика показує, що хоча ми й можемо про себе знати більше, ніж інші, про те, існує й інше правило «Вік живи, вік учись». Досить часто ми стикаємось із ситуаціями, коли варто зробити вибір, і його можливо зробити лише завдяки отриманню додаткової інформації про себе та власні можливості, що за часто є прихованими, як від людського ока, так і від нас самих.

 

Інформацію підготувала провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Гоцюк Ольга Леонідівна.

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості)

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3785 | Переглядів: 231Дата публікації: 17:01 06.08.2019