Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що на минулому тижні сталося дві пожежі. 30 липня  - пожежа дачного будинку в с. Ташки. Знищено покриття та перекриття на площі 30 метрів квадратних, речі домашнього вжитку. Причина пожежі  - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів. 1 серпня  сталася пожежа допоміжної будівлі хліва в с. Стригани. Причиною  пожежі  стало коротке замкнення електромережі. Знищено покриття та перекриття на площі 50 метрів квадратних, пошкоджено речі домашнього вжитку. Нещасних випадків на пожежах не було.

Представник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 29.07.2019 року по 04.08.2019 року на території Славутського району зареєстровано 83 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено 44 протоколи про адміністративні правопорушення. 4 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  Два випадки крадіжок, 1- раптова смерть, 1- тілесні ушкодження.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 188  хворих. П’ятеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  28  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  205  хворих, проведено 27 оперативних втурчань.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 650 безробітних громадян, з них 273 (сільське населення),  550 осіб  отримує допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 3300 грн.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в районі продовжується збір врожаю.   На даний час в районі зібрано горох, жито та ріпак повністю. Триває збір ярого ячменю та озимої пшениці.

Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що триває підготовка до зими (за сприяння місцевого приватного підприємця Анатолія Бацана заготовлено 2 тонни піску для посипки доріг)  на наступний тиждень заплановано ремонт  дороги «Берездів - Красностав».

Дмитро Бойчак – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  доповіла, що триває підготовка закладів освіти району до нового навчального року відповідно до стандартів «Нової української школи».

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3783 | Переглядів: 238Дата публікації: 16:32 05.08.2019