Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник спільно з головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що на минулому тижні надзвичайних подій в районі не зафіксовано.

Представник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 22.07.2019 року по 28.07.2019 року на території Славутського району зареєстровано 62 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено 29 протоколів про адміністративні правопорушення. 2 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, два випадки раптової смерті.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 200  хворих. Четверо  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  22  виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  173  хворих, прооперовано 23 – хворих.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 653 безробітних громадян, з них 274 (сільське населення),  556 осіб  отримує допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 2000 грн.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в районі продовжується збір врожаю.   На даний час в районі зібрано горох, жито та ріпак повністю. Триває збір ярого ячменю та озимої пшениці.

Дмитро Бойчак – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  доповіла, що триває підготовка закладів освіти району до нового навчального року відповідно до стандартів «Нової української школи».

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3769 | Переглядів: 123Дата публікації: 13:34 29.07.2019
Версія для слабо- зорих