Профілактичні рейди та робота із батьками
Профілактичні рейди та робота із батьками

Поділитися новиною:

Профілактичні рейди та робота із батьками

Профілактична робота з сім'ями є ефективною, якщо вона ведеться злагоджено та систематично. Днями службою у справах дітей було проведено ряд профілактичних рейдів в селах Хоросток, Гута, Хоровець.

Обстежено умови проживання 6 дітей в 3 сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, та 5 дітей в одній сім’ї, де скоєне психологічне насильство. Крім того, обстежено умови проживання одного батька, відносно якого в судовому порядку розглядається справа про позбавлення його батьківських прав.

В ході обстеження умов проживання в одній родині було встановлено, що профілактично-роз’яснювальна робота з матір’ю, яка проводилася співробітниками служби раніше, дала свої позитивні результати (в будинку чисто, в наявності приготовлена їжа, дитячий одяг та постільна білизна випрані).

За результатами рейду ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 2 батьків відносно 2 дітей та 2 батьків попереджено про повторне притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

З усіма батьками проведено профілактичні бесіди, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та наголошено, що вони несуть відповідальність за життя та здоров′я своїх дітей.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей.

Альбом: Рейд
Альбом: Рейд
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3767 | Переглядів: 283Дата публікації: 14:17 26.07.2019