Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

23 липня  під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Петра Притуляка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Славутській райдержадміністрації.

На порядку денному було розглянуто п’ять  питань: заяву жительки с. Пашуки  про повернення на виховання у її сім’ю малолітніх дітей; ухвалу Славутського міськрайонного суду Хмельницької області про надання висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав жителя с. Хоровець відносно малолітнього сина; заяву жителя м. Рівне про визначення способу участі у вихованні та побаченнях з малолітнім сином; заяву жительки с. Перемишель про поновлення виплати державної соціальної допомоги при народженні дитини.

Розгляд заяви жителя с Шатерники щодо визначення способу участі у вихованні та побаченнях з малолітнім сином було перенесено на наступне засідання комісії.

Матеріали по даних питаннях детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Обговоривши кожне питання, члени комісії прийняли компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Альбом: комісія 23.07.2019
Альбом: комісія 23.07.2019
Альбом: комісія 23.07.2019
Альбом: комісія 23.07.2019
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3759 | Переглядів: 355Дата публікації: 14:21 23.07.2019